KONST / Litografier / Litografi 15207233

nr 1520 7233

Litografi

Blazius, Komposition, Signerad. 220/250, bladets mått: 36x53 cm, oramad

Kondition: ooramad

måndag 6 februari 2023
kl 20:10:19